PRVI PORAZ NA DOMAĆEM TERENU OVE SEZONE /video

Beogradski Čukarički je juče u Kruševcu prekinuo Napretkovu seriju pobeda na domaćem terenu. Utakmica je završena rezultatom 2:1 za Beograđane. Nekada možda i najbolji igrač i dugogodišnji kapiten Partizana, danas trener Čukaričkog, Saša Ilić, rekao je iskreno da je juče u Kruševcu pobedio srećniji tim.

Nije Napredak prikazanom igrom u sredu popodne u Kruševcu zaslužio da izgubi od Čukaričkog. Bilo je šansi, ali pogodak je bio samo jedan, uz dve greške koje su gosti znali da iskoriste i pretvore u dva gola. Čukarički je poveo u 12. minutu i tim rezultatom se otišlo na pauzu. U 58. minutu je izjednačio Marjanović, da bi samo 15-ak minuta kasnije Đorđe Jovanović, ali u dresu Čukaričkog, doveo svoj tim do rezultata 2:1 i pobede u Kruševcu.

Napredak, posle 10 odigranih utakmica, dve više od Partizana i Crvene zvezde, zauzima i dalje poziciju 3 sa 18 bodova. Četvrti je TSC sa utakmicom i bodom manje. Narednu utakmicu Napredak će u ponedeljak igrati u Novom Sadu, protiv Proletera.