PORAZ U SURDULICI, DINAMO 4 : 0 NAPREDAK

Ubedljiv trijumf ostvario je vranjanski Dinamo koji je sa 4:0 iz Surdulice ispratio kru[eva;ki Napredak – strelci za domaćina bili su Popović, Stevanović i Dimitrov dva puta. Ekipa Saše Ćurčića je rešila da pobegne sa dna tabele.

Izgleda da je nekadašnji igrač Partizana doneo nešto novo u svlačionicu vranjskog Dinama pa je kao rezultat toga došla i druga uzastopna pobeda. Prvi strelac za tim iz Vranja bio je Popović u 40. minutu. U nastavku je zablistao Dimitrov koji je pogodio u 51. i 74. minutu, a pet minuta pre kraja utakmice Stevanović postiže četvrti gol za Vranjance.

Dinamo iz Vranja zauzima poslednju, 16. poziciju na tabeli Super lige Srbije, dok je kruševački Napredak i dalje na poziciji 6.