VIKEND: POBEDA NAPRETKA I PORAZ TRAYALA

Sigurnom pobedom od 2:0, Napredak je protiv Mladosti izborio opstanak u najelitnijem fudbalskom takmičenju Srbije. FK Napredak je obezbedio opstanak u Super ligi Srbije kolo pre kraja. U poslednjem kolu prvenstva Napredak u sredu gostuje Novom Pazaru.

U pretposlednjem, 33.kolu aktuelnog prvenstva Prve lige Srbije, fudbaleri beogradskog OFK Žarkova u Kruševcu su pobedili domaći Trayal rezultatom 2:0. Nikole Nović, postigao je oba gola za Beograđane početkom drugog poluvremena, u 47. i 50. minutu utakmice u Kruševcu. Trayal je pretrpeo i 17. poraz u ovoj sezoni i sa 34 boda zauzima 14. mesto na tabeli, bez šansi za opstanak. Poslednji prvoligaški meč Trayal igra u sredu, kada gostuje čačanskom Borcu.