JOŠ JEDNA POBEDA NAPRETKA

Posle trijumfa nad Voždovcem u Beogradu, Napredak je zabeležio drugu uzastopnu pobedu. Odavno nije na kruševačkom stadionu viđeno ni toliko golova, a ni piblike. Izabranici Vladimira Gaćinovića savladali su petoplasirani Novi Pazar, sa 3-1.

Poveli su domaći posle kornera već u 17. minutu. Zličić je ubacio loptu pred gol gostiju, a najviši u skoku je bio Mršić. Drugi gol postigao je Majdevac u 33. minutu, sa bele tačke, pošto je prethodno zaustavljen na nepropisan način. U 40. minutu, na radost velikog broja navijača, posle odbijene lopte Bastajić postiže treći pogodak za Napredak. Zatresli su, doduše, domaći još dva puta  mrežu Novog Pazara, ali oba puta iz ofsajd pozicije.

Nekadašnji reprezentativac, igrač Novog Pazara, Ljaljić je u poslednjim trenucima prvog poluvremena, iz penala, smanjio na konačnih 3:1.

U narednom, 23. kolu Super lige Srbije, Napredak gostuje kod Čukaričkog.