FK PARTIZAN 1:0 FK NAPREDAK

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Napretka, golom Igora Vujačića u 31. minutu susreta u Humskoj, sa 1:0 u utakmici zaostalog petog kola Superlige Srbije.

Napredak je imao dve velike prilike, prvu u 37, kada su pogodili stativu nakon centaršuta iz slobodnog udarca i drugu u finišu prvog dela, Matić je prodorom po levoj strani lucidno pokušao da savlada golmana Popovića, lopta je nakon šuta okrznula defanzivca Partizana Vujačića, dobila visok luk, ali je golman Partizana uspeo da je skrene u korner.

Fudbaleri Napretka su ofanzivnije počeli drugo poluvreme, ali su akcije i šanse izostale. sa druge strane, crno-beli su napadali kao i u prvom poluvremenu, premda nisu krunisali neke od kontranapada.

FK Napredak na desetoj poziciji na tabeli SLS. Napredak u Kruševcu u sledećem kolu dočekuje Vojvodinu, u ponedeljak 24. oktobra u 20 sati.