PORAZ U SUBOTICI

Pre samo dva meseca, u Kruševcu je Napredak slavio, kladioničarskim jezikom uz 7+, pobedu nad subotičkim Spartakom rezultatom 4:3.

Večeras, na žalost kruševačkih fudbalera i svih onih koji navijaju za Napredak, na semaforu u Subotici pisalo je 2:1 kada se čuo poslednji zvižduk sudije u utakmici protiv Spartaka.

Golove su za Spartak postigli Bojan Čečarić  u 16. i Mile Savković u 53. minutu sa bele tačke, dok je za Napredak strelac jedinog gola bio Ibrahima N’Diaye u 71.minutu susreta. Pri rezultatu 1:0 za Spartak, u 40.minutu utakmice, Kruševljani su promašili penal.

U tri kola play off faze SLS Napredak je osvojio samo 3 boda pobedom nad Vojvodinom, a Spartak iz Subotice svih 9 bodova, pobedivši Voždovac i Napredak u Subotici i Vojvodinu u Novom Sadu.
U 34.kolu, crveno-beli iz Kruševca dočekuju crveno-bele iz Beograda.

Utakmica FK Napredak – FK Crvena Zvezda igra se u nedelju 29.04.2018.godine na stadionu Mladost u Kruševcu.