POŠTUJEMO PARTIZAN, ALI SE NE PLAŠIMO /video

Napredak iz Kruševca se plasirao u četvrtinu finala KUP-a Srbije!! Ali, kako je rekao Milorad Kosanović, šef stručnog štaba FK Napredak, najavljujući 13. kolo Super lige Srbije, o tome nekom drugom prilikom jer već u subotu Napredak gostuje beogradskom Partizanu.

Očekivana pobeda Napretka u Čačku, mada možda i lakša no što se očekivalo, Napredak je bio baš ubedljiv na gostovanju kod Borca – 4:0. Držali su se Čačani u prvih 45 minuta, ali je u nastavku meča kvalitet kruševačkog tima isplivao na površinu. Strelci na meču za ulaz u društvo osam najboljih fudbalskih timova Srbije bili su Ibrahima Ndiaje u 49. i 79., Enver Alivodić u 74. i Aleksa Vukanović u 76. minutu i Napredak je opravdao ulogu favorita u sudaru sa čačanskim drugoligašem. U Super ligi nov izazov već u subotu, na tabeli četvrtoplasirani Partizan.

Kako je Kosanović rekao, svi igrači FK Napredak su uglavnom dobro I spremni za naredno kolo elitnog fudbalskog takmičenja Srbije, osim Ibrahima Ndiaje, koji zbog parnih žutih kartona neće biti na spisku igrača za utakmicu protiv Partizana. Miloš Ostojić, fudbaler FK Napredak, potvrđuje spremnost igrača Napretka.

13. kolo Super lige Srbije na programu je ovog vikenda. Utakmica između fudbalskih klubova Partizan I Napredak igra se u subotu, 27. Oktobra od 16.00 sati na stadionu Partizan u Beogradu.