DERBI BEZ VELIKOG REZULTATSKOG ZNAČAJA IPAK PUN UZBUĐENJA

U 35. kolu Superlige Srbije sastali su se Partizan i Napredak. Utakmica je završena rezultatom 2:2, evro-golom Sekidike sa 16 metara u 12. i Miloša Vulica u  13. minutu za Napredak i devetnaestogodišnjeg  Đorđa Jovanovića u 59. i 62.minutu meča za Partizan, oba gola na asistenciju četrdesetogodišnjeg Saše Ilića.  Parizan ni u trećem meču ove sezone nije pobedio kruševački Napredak. Posle 0:2 na poluvremenu, pre svega zahvaljujući Saši Iliću i Đorđu Jovanoviću, crno-beli iz Beograda i crveno-beli iz Kruševca su podelili bodove.

Crno-beli tako ni danas nisu iskoristili šansu da se revanširaju Napretku, ekipi koju ove sezone nisu nijednom pobedili u ukupno tri utakmice. Kruševljani su u predhodnom susretu u Humskoj izgubili dva boda u poslednjim trenucima meča, a na stadionu „Mladost“ pobedili su 2:1 i tako „Grobare“ ozbiljno omeli u trci sa Crvenom zvezdom.