PARTIZAN NA STARTU PRVENSTVA „NOSI“ IZ KRUŠEVCA SVA TRI BODA

Duel u Kruševcu obeležila su dva različita poluvremena, povrede na početku drugog, kao i spora i bezidejna igra oba tima. Na kraju, izabranici Sava Miloševića izborili su važan trijumf na startu takmičenja. Partizan nije blistao, ali je uspeo da postigne dva gola u drugom poluvremenu i pobedi 3:1. Dosta čudna utakmica u kojoj je Partizan možda ipak dominirao, ali to nisu bile izrazito opasne šanse, dok je Napredak čekao priliku iz kontranapada. Takođe, bila je vidljiva nervoza pod Bagdalom nakon povrede golmana Žikovića, a izrazito je to bilo vidno posle penala koji je dosuđen za goste.

Sudija Danilo Grujić produžio je meč za pet minuta, iako je delovalo da je moglo i više, a upravo je u tom periodu Partizan rešio pitanje pobednika. Tako su crno-beli ostvarili svoju prvu pobedu u sezoni i prvu protiv Napretka na poslednje tri utakmice.