NAPRETKU BOD U NOVOM SADU PROTIV PROLETERA

Novosadski debitant Superlige Srbije vodio na „Karađorđu“ do duboke nadoknade, kada je Napredak izjednačio i odneo bod u Kruševac.

Golom Nemanje Čovića u 27. minutu ekipa Proletera vodila je do finiša utakmice protiv tima Milorada Kosanovića, prišla sasvim blizu velikoj pobedi, a onda je zaustavio vezista gostiju, Aleksa Vukanović, u 94. minutu.

Proleter – Napredak 1:1 (1:0)

Kruševljani su ove subote stigli na „Karađorđe“ sa imperativom pobede, posle loših igara u porazu od Mačve (0:1) i u remiju protiv Bačke (1:1). U privremenom domu Proletera, Kosanovićev tim borio se do kraja i osvojio koliko-toliko utešni bod uoči velikih izazova, jer ga čekaju utakmice protiv Zvezde u Kruševcu i Radničkog u Nišu, piše mondo.rs.
Proleter: Vesić – Andrejević, Bukorac, Čolović (Jovanović), Kočović, Lambulić, Mirosavljev, Novaković, Plavšić (Jablan), Radenović, Čović (Vukobratović).

Napredak: Petrović – Boranijašević, Petrović, Veskovac, Eskić (Samjuel), Alivodić (Rušević), Kostić, Ndiaje, Ostojić, Vukanović, Vulić (Ivanović).