Ministarstvo odbrane Vlade Republike Srbije saopštilo je danas da je raspisalo javni konkurs za prijem lica iz građanstva u radni odnos na neodređeno vreme u Vojnomedicinsku akademiju Uprave za vojno zdravstvo.