U SURDULICU IPAK OTIŠAO BOD, REMI NAPRETKA

Napredak je vodio protiv Radnika od 26. do 64. minuta, kada je gostima bod doneo Pantelić – za konačnih 1:1.

Pred oko 1.500 vernih navijača fudbaleri Napretka osvojili su samo bod u 12-om kolu fudbalske Superlige. Radnik iz Surdulice neočekivano je odigrao nerešeno u Kruševcu. Napredak – Radnik 1:1 (1:0). Domaći tim poveo je u u 26. minutu prvog poluvremena. Strelac je bio Ndiaje na asistenciju Alekse Vukanovića. Posle vođstva Napretka gosti preuzimaju inicijativu i stvaraju povoljne šanse. Upornost im se isplatila u 64. minutu. Strelac je bio Dušan Pantelić za izjednačenje rezultata.

U narednom kolu Napredak igra kao gost u Beogradu. Domaćin je ekipa Partizana, a ovaj meč je na programu u subotu 27. oktobra 2018. godine.