SAKIĆ POSLE PORAZA: NEMAM ČAROBNI ŠTAPIĆ /video

Nakon juče odigrane utakmice 20. kola Prve lige Srbije između Zemuna i kruševačkog Trayala, na semaforu je stajao rezultat 2:1 za domaći Zemun.

Imali su igrači kruševačkog prvoligaša dve stopostotne šanse u prvom poluvremenu, na žalost nisu ih iskoristili. Na pauzu između dva poluvremena otišlo se sa rezultatom 2:0 za Zemun. U nastavku meča su fudbaleri Trayala prikazali mnogo bolju igru, ali Amir Kecap je uspeo samo da ublaži poraz Kruševljana na 2:1.

Šef struke Trayala, Nenad Sakić nije zadovoljan igrom svog tima. Sakić je već nakon dolaska u Trayal pre 20ak dana rekao da i pored najboljih želja za tim koji void, nema čarobni štapić da odmah krenu dobra igra i pozitivni rezultati.

U 21. kolu Prve lige Srbije, FK Trayal dočekuje FK Radnički iz Pirota, predstojećeg vikenda.