NOVA POBEDA, KRUŠEVAČKI FK TRAYAL 9. NA TABELI PLS

U okviru 18. kola Prva lige Srbije, na stadionu „Mladost“ u Kruševcu, FK Trayal je dočekao beogradsku ekipu „Sinđelić“, u sredu, 21. novembra 2018. godine.

Nakon 90 minuta utakmice, bolji je bio kruševački Trayal i zasluženo slavio pobedu rezultatom 2:1 (0:0). U prvom poluvremenu golova nije bilo. U drugom delu susreta na kruševačkom gradskom stadionu najpre je u 66. minutu Michael pogodio mrežu Beograđana za 1:0 za Trayal, da bi „Sinđelić“ rezultat na 1:1 poravnao 20 minuta kasnije. Za konačnih 2:1 postarao se Milisavljević, golom u poslednjim trenucima utakmice u Kruševcu.

Nakon 18 odigranih utakmica, na tabeli Prve lige Srbije, FK Trayal iz Kruševca zauzima poziciju 9. U narednom kolu, kroz četiri dana, Trayal gostuje u Čajetini, trećeplasiranom FK Zlatibor.

Tekst: TV Jefimija