22. KOLO SUPER LIGE – VOŽDOVAC 4 : 0 NAPREDAK

Prva utakmica prolećnog dela sezone u 22. kolu Superlige Srbije odigrana je ovog petka između Voždovca i Napretka iz Kruševca, a slavili su „zmajevi“ na svom terenu sa 4:0. Furiozan start domaćina najavio je šta čeka Napredak na ovom meču. Prvi gol viđen je već u desetom minutu, a postigao ga je Miloš Mihajlov. Publika u lepoj večeri na Voždovcu je mogla da uživa u dominaciji svoje ekipe, koja nije dangubila ni časa. Stvarala je šanse, pa je već u 19. minutu došlo do nogog pogotka. Ovoga puta, mrežu je zatresao Filip Stuparević. Alen Mašović je rešio pitanje pobednik u 22.minutu susreta. Sa rezultatom 3:0 se i otišlo na odmor. U nastavku je bilo jasno da Napredak nema šanse da bilo šta promeni, ali su zato domaći igrači još jednom zatresi mrežu rivala i to je po drugi put uradio Stuparević u 68. minutu.

Nakon ovog meča Napredak ima 33 boda, tačnije osam pobeda, devet remija i pet poraza, te je šesti na tabeli. Sa druge strane, Voždovac je sebi upisao šesti trijumf, uz četiri remija i dvanaest neuspeha, zbog čega je deseti u Superligi Srbije.

Izvor: blic.rs